Warsztaty pt. „Twój sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”

26 października 2011 r. o godz. 10.00 w sali 29 rektoratu Uniwersytetu Śląskiego odbędą się warsztaty „Twój sukces na rozmowie kwalifikacyjnej”. Zajęcia poprowadzą specjaliści z firmy Randstad.

Celem warsztatów jest przygotowanie studentów do uczestnictwa w rozmowie kwalifikacyjnej poprzez zapoznanie się z mechanizmami rozmowy o pracę i typowymi oczekiwaniami osób zajmujących się i prowadzących rozmowy kwalifikacyjne.

Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, jak zrobić dobre pierwsze wrażenie, poznają strukturę spotkania kwalifikacyjnego oraz rodzaje pytań zadawanych w trakcie tej rozmowy.

W programie spotkania przewidywane są aktywne formy uczestnictwa m.in.: dyskusja, praca zespołowa, ćwiczenia w parach. Program zostanie urozmaicony nagraniami filmowymi (przykład rozmów kwalifikacyjnych i prezentacji kandydatów). Część wiedzy przekazana zostanie w formie wykładu. W trakcie warsztatu uczestnicy otrzymają materiały ćwiczeniowe oraz teoretyczne, tzw. handout z podsumowaniem i rozwinięciem zagadnień poruszanych w trakcie warsztatu.

Warunkiem uczestnictwa jest dokonanie telefonicznego zapisu pod numerem telefonu (32) 359 20 32.

Dokonanie zapisu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ilość miejsc jest ograniczona.