Warsztaty pt. „Tajniki Assessment Center”

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego organizuje warsztaty pt. „Tajniki Assessment Center”, których celem jest przygotowanie studentów do uczestnictwa w technice selekcji kandydatów Assessment Center. Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z mechanizmami i narzędziami procesu oceny kompetencji, a prowadzący – specjaliści ds. rekrutacji i selekcji kandydatów z firmy Randstad Polska – wskażą obszary, na które należy zwrócić uwagę.

Warsztaty odbędą się 14 maja 2013 r. od godz. 10.00 do 14.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Zapisy na szkolenie przyjmowane są telefonicznie pod numerem 32 359 20 32.

Każdy uczestnik powinien zapoznać się z regulaminem udziału w szkoleniach Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Udział w szkoleniu jest jednoznaczny z jego akceptacją. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.