Warsztaty pt. „Sztuka wystąpień publicznych”

29 kwietnia 2013 r. w godz. od 10.00 do 16.00 w sali 415 na Wydziale Matematyki, Fizyki i Chemii Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 14) odbędą się warsztaty pt. „Sztuka wystąpień publicznych”. To kolejne spotkanie z cyklu StartUp Training.

Szkolenie poprowadzi Joanna Waśków – trener biznesu, menadżer handlowy, mówca i aktywny członek organizacji Toastmasters International. Od czerwca 2011 r. współpracuje z Treco oraz KnowBOX jako trener oraz autor narzędzi, materiałów szkoleniowych i artykułów. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu efektywnej nauki, technik pamięciowych, kreatywnego myślenia, automotywacji oraz komputerowych.

Zapisy prowadzone są online: http://wystapienia.eventbrite.com. Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorem spotkania są Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.