Warsztaty pt. „Startuj w biznes!”

Od 18 do 27 marca 2014 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń pt. „Startuj w biznes!”. Zajęcia są przeznaczone dla studentów oraz innych osób znajdujących się u progu kariery zawodowej. Istotą projektu nie jest zdobywanie wiedzy ogólnej o rynku pracy, ale umiejętne i samodzielne rozwijanie własnej ścieżki zawodowej. Spotkania poprowadzą trenerzy i specjaliści SMG/KRC POLAND HR oraz CINiBA, a także praktycy i pracodawcy.

Zgłoszenie udziału należy kierować na adres: warsztaty@ciniba.edu.pl. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie CINiBA.

O warsztatach napisał serwis „eurostudent.pl” w artykule pt. „"Startuj w biznes" - ruszyły zapisy” (17.03.2014).