Warsztaty pt. „Psychological aspects of innovative changes in organization and organizational development”

Od 20 do 24 października 2010 r. w University of Educational Management w Kijowie będą miały miejsce ukraińsko-polskie warsztaty pt. „Psychological aspects of innovative changes in organization and organizational development”.

Współorganizatorem tego międzynarodowego spotkania psychologów jest Uniwersytet Śląski w Katowicach, a jednym z jego koordynatorów prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik.

Celem wykładów, dyskusji i warsztatów jest dokładne przyjrzenie się bieżącym wynikom badań nad psychologicznymi aspektami nowatorskich zmian w organizacjach.

W wydarzeniu udział weźmie delegacja Uniwersytetu Śląskiego, w skład której wejdą m.in.: dr Małgorzata Dobrowolska z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji, dr Barbara Smorczewska, kierownik Centrum Obsługi Studenta, dr Elżbieta Turska z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji, dr Marta Stasiła-Sieradzka z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji, mgr Agata Diec z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji, dr Jarosław Polak z Zakładu Zachowań Organizacyjnych Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego, dr Małgorzata Chrupała-Pniak z Zakładu Zachowań Organizacyjnych Szkoły Zarządzania Uniwersytetu Śląskiego oraz dr Damian Grabowski z Katedry Psychologii Pracy i Organizacji.