facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Warsztaty pt. „Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej”

logo AIP Śląsk

22 marca 2017 roku o godz. 17.00 w biurze Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, sala 415) rozpoczną się warsztaty pt. „Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej”, które poprowadzi Tomasz Dub – trener, szef, coach, handlowiec. Uczestnicy spotkania dowiedzą się m.in., jak przeciwdziałać negatywnym nastawieniom i przekonaniom, jak pozyskiwać uwagę klienta w pierwszym etapie rozmowy handlowej, skąd czerpać siłę i pozytywne przekonania do aktywnej sprzedaży, a także jak nasze nastawienia wpływają na rozmowę z klientem.

Zapisy na szkolenie odbywają się za pośrednictwem strony: https://rozmowyhandlowe.evenea.pl.

Plakat promujący warsztaty pt. „Nastawienia a rozpoczęcie rozmowy handlowej” zawierajace szczegółowe informacje nt. spotkania