Warsztaty pt. „Chodź, odkryj z nami stolicę Hiszpanii”

W ramach Śląskiej Nocy Naukowców 28 września 2012 r. od godz. 17.45 do 18.45 na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Sosnowcu (ul. Grota-Roweckiego 5) odbędą się warsztaty pt. „Chodź, odkryj z nami stolicę Hiszpanii”.

Uczestnicy spotkania będą mieli okazję poznać stolicę Hiszpanii – Madryt, jego muzea, zabytki, kuchnię, bogactwo parków i piłkę nożną. Przewidziano ponadto konkurs z nagrodami. Warsztaty adresowane są do dzieci w wieku 7–9 lat i zostaną poprowadzone przez: mgr Zuzannę Lamżę, mgr Kamilę Bielak-Szczotkę, mgr Magdalenę Sędek.

Warsztaty objął patronatem radca ds. edukacji Ambasady Królestwa Hiszpanii w Polsce. Partnerem wydarzenia jest miasto Sosnowiec. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Śląskiej Nocy Naukowców: www.nocnaukowcow.com.pl/pl/wydarzenie/274.

logo Sosnowca   logo