Warsztaty promujące nową ofertę edukacyjno-szkoleniową Centrum Kształcenia Ustawicznego

6 marca 2014 r. o godz. 10.15 w sali Radu Wydziału Nauk Społecznych UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11) odbędą się warsztaty promujące nową ofertę edukacyjno-szkoleniową Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ. W programie wydarzenia znajdą się m.in. szkolenia:

• „Integralne zarządzanie sobą i organizacją” – dr Tomasz Skalski (godz. 10.30);
  • „Samorozwój – coaching i filozofia” – dr Agnieszka Woszczyk (godz. 11.30);
  • „Zmiany w edukacji, czyli »cyfrowi tubylcy« kontra »cyfrowi imigranci«” – Dominika Hofman-Kozłowska (godz. 12.30).

W ofercie Centrum Kształcenia Ustawicznego UŚ znajdują się kursy edukacyjne, językowe oraz dedykowane nauczycielom i dydaktykom, dzięki którym będzie można poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć nowe umiejętności i rozwijać kompetencje. Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie formularza na stronie www.kursy.us.edu.pl/kontakt. Liczba miejsc jest ograniczona.

Warsztaty są wydarzeniem towarzyszącym Śląskim Targom Kariery na Uniwersytecie Śląskim. Mogą w nich uczestniczyć studenci, doktoranci, pracownicy uczelni osoby spoza uniwersytetu.