Warsztaty pn. „Konstytucja dla biznesu vs. kierowanie firmą”

Logo AIP Śląsk

We wtorek 19 czerwca 2018 roku od godz. 17.00 do 20.00 w biurze Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy Uniwersytecie Śląskim (Katowice, ul. Bankowa 14, s. 415) odbędą się warsztaty pn. „Konstytucja dla biznesu vs. kierowanie firmą” adresowane do przedsiębiorców zainteresowanych tematami związanymi z prowadzeniem firmy. Podczas szkolenia poruszone zostaną kwestie związane z problemami początkujących przedsiębiorców, najkorzystniejszymi źródłami finansowania oraz zmianami wynikającymi z wprowadzenia konstytucji dla biznesu.

W programie spotkania zaplanowano również indywidualne konsultacje z trenerem biznesu, który oferować będzie pomoc m.in. w wypełnieniu wniosku rejestracji firmy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEiDG).

Warsztaty poprowadzi Marcin Gwizdek z Fundacji Tax Care Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości – organizacji popularyzującej ideę samozatrudnienia oraz zajmującej się podejmowaniem działań adresowanych zarówno do początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.firma-vs-konstytucjadlabiznesu.evenea.pl.

Plakat reklamujący wydarzenie