Warsztaty komunikacji interpersonalnej - "W co grają ludzie - czyli komunikacja z perspektywy analizy transakcyjnej..."

Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego zaprasza wszystkich studentów i absolwentów Uniwersytetu Śląskiego do wzięcia udziału w warsztatach komunikacji interpersonalnej. Prowadzone za pomocą aktywnych metod warsztaty będą okazją do rozwoju kompetencji osobistych z obszaru komunikacji, przydatnych między innymi w pracy zawodowej.

Zajęcia pt. "W co grają ludzie - czyli komunikacja z perspektywy analizy transakcyjnej. Usprawnienie komunikacji poprzez zapoznanie się z koncepcją analizy transakcyjnej” odbędą się 12 maja 2009 r. w sali nr 19 Wydziału Prawa i Administracji UŚ w godzinach 9.30 – 13.30.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy: Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego (numer telefonu: 032 359 20 32).