facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Warsztaty „Jak skutecznie zabezpieczyć dane w firmie”

W piątek 23 października 2015 r. o godz. 13.30 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a, sala seminaryjna, poziom 2) odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Jak skutecznie zabezpieczyć dane w firmie”. Zajęcia dedykowane są prezesom i członkom zarządów, szefom działów bezpieczeństwa informacji i IT, administratorom bezpieczeństwa informacji, szefom ochrony oraz osobom zainteresowanym. Spotkanie będzie okazją do omówienia następujących zagadnień: profesjonalne rozwiązania zabezpieczające dane cyfrowe, wygodna i skuteczna ochrona danych zgodnie z polityką bezpieczeństwa.

Zapisy na warsztaty prowadzone są elektronicznie (e-mail: warsztaty@ciniba.edu.pl) oraz telefonicznie: 32 786 50 08, kom. 512 120 774.

Zajęcia odbędą się w ramach konferencji pt. „Kultura informacyjna w ujęciu interdyscyplinarnym”. Szczegółowe informacje na temat seminarium dostępne są na stronie: www.us.edu.pl/ogolnopolska-konferencja-naukowa-pt-kultura-informacyjna-w-ujeciu-interdyscyplinarnym.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.