Warsztaty hatha yogi w ramach projektu „Co nas spina?”

05.09.2016 - 14:23, aktualizacja 05.09.2016 - 14:23
Redakcja: admin

13 września 2016 r. w godz. od 17.00 do 18.30 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12, s. 133) odbędą się bezpłatne warsztaty hatha yogi, które adresowane są przede wszystkim do studentów i młodych absolwentów, a także do młodzieży licealnej i słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Warsztaty odbędą się w ramach realizacji IV edycji projektu „Co nas spina? – Kampania na rzecz ochrony zdrowia psychicznego”, organizowanej przez Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Fundację Inicjatyw Akademickich. Projekt współfinansowany jest ze środków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego.

Zgłoszenia udziału w szkoleniu należy dokonywać drogą elektroniczną, przesyłając e-maila na adres: promocja.wiecjestem@us.edu.pl. W tytule e-maila należy wpisać hasło: hatha yoga, zaś w treści wiadomości – imię i nazwisko osoby zgłaszanej.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.wiecjestem.us.edu.pl.