Warsztaty dotyczące savoir-vivre’u w kontaktach z osobami chorymi psychicznie

22 listopada 2013 r. od godz. 9.00 do 13.00 na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Grażyńskiego 53, sala 9) odbędą się bezpłatne warsztaty prowadzone przez dr. Kaspra Czecha, psychologa i terapeutę. Podczas zajęć poruszane będą tematy związane z zaburzeniami psychotycznymi oraz zasadami savoir-vivre’u wobec osób nimi dotkniętych.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem udziału jest przesłanie zgłoszenia na adres e-mail: promocja.wiecjestem@us.edu.pl.

Wydarzenie skierowane jest do studentów i odbędzie się w ramach kampanii „Co nas spina?”, organizowanej przez Śląską Kawiarnię Naukową oraz Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.wiecjestem.us.edu.pl.