Warsztaty „Bądź panem swojego czasu”

7 grudnia 2012 r. o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości (Katowice, ul. Bankowa 14) odbędą się warsztaty pt. „Bądź panem swojego czasu”.

Warsztaty poświęcone będą metodom organizacji czasu i zarządzaniu sobą w czasie, a szczególnie: sposobom, za pomocą których zarządzanie sobą w czasie wpływa na poprawę własnego samopoczucia; czynnikom negatywnie wpływającym na organizację czasu oraz ich konsekwencjom; metodom wyznaczania priorytetów, planowaniu i jego etapom oraz przykładowym strategiom;  świadomości ograniczeń i jej wpływu na zarządzanie sobą w czasie; organizowaniu i wykonywaniu zadań na podstawie rytmu dobowego, uwzględniającego wydajność pracy oraz zasad naprzemiennej pracy z odpoczynkiem.

Warsztaty poprowadzą Magdalena Skorupa i Małgorzata Piotrowska.

Wstęp wolny.