Warsztaty „Animator czasu wolnego” w Biurze Karier UŚ

Firma Animator, współpracująca z największymi touroperatorami w Polsce i za granicą, organizuje warsztaty „Animacja czasu wolnego”. Szkolenie odbędzie się 2 grudnia 2015 r. o godz. 11.00 w sali 133 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12).

Spotkanie będzie okazją do wyjaśnienia kim jest animator, jakie predyspozycje zawodowe powinien posiadać, a także opisania specyfiki i metodyki jego pracy, typów osobowościowych w animacji oraz funkcji i roli, jaką spełnia animacja w ruchu turystycznym. Uczestnicy szkolenia poznają również przykładowe gry zespołowe i ćwiczenia ruchowe wykorzystywane w pracy z różnymi grupami wiekowymi: dziećmi, młodzieżą, a także dorosłymi i osobami starszymi.

Zapisy prowadzone będą od 25 listopada 2015 r. pod numerem telefonu 32 359 19 82. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.bk.us.edu.pl.