Warsztaty „Aktywność studentów w UE”

17 grudnia 2013 r. od godz. 10.30 do 12.30 w sali konferencyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteki Akademickiej (Katowice, ul. Bankowa 11a) odbędą się warsztaty „Aktywność studentów w UE”. Spotkanie ma na celu przybliżenie studentom możliwości pozyskania grantów i stypendiów oraz zasad udziału w stażach zagranicznych i wolontariacie. Warsztaty poprowadzi mgr Joanna Laskowska, kierownik Biura Rekrutacji Studentów Międzynarodowych UŚ.

Podczas warsztatów zostanie rozstrzygnięty konkurs na hasło promujące czynny udział w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Szczegóły na stronie: www.europedirect-slask.gapp.pl/aktualnosci/konkurs-tablet-za-haslo.

Wydarzenie organizowane jest przez Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Śląsk. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.europedirect-slask.gapp.pl.

Formularz zgłoszeniowy na warsztaty
Program spotkania