Wakacje z karierą „Skuteczne strategie negocjacyjne”

Od 29 lipca 2010 r. ruszają zapisy na kolejne szkolenie „Skuteczne strategie negocjacyjne”. Kurs, odbywający się w ramach cyklu „Wakacje z karierą”, organizowany jest przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Uczestnicy warsztatów poznają style negocjacyjne, dowiedzą się m.in. jak przygotować się do spotkania negocjacyjnego, jak zwiększyć swoją skuteczność, w jaki sposób skłonność do ryzyka wpływa na zachowanie w trakcie pertraktacji. Spotkanie poprowadzi Maciej Przybyła.

Warsztat odbędzie się 5 sierpnia 2010 roku w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego, w godzinach 9.00-15.00.

Liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w zajęciach decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności zapisywani będą studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego.

Warunkiem uczestniczenia w zajęciach jest zapisanie się w Biurze Karier (nr telefonu 32/359-20-32).