Wakacje z karierą pod znakiem savoir-vivre'u. Bezpłatne szkolenie

BK

Wakacje mogą być czasem nie tylko odpoczynku, ale również zdobywania cennych doświadczeń i umiejętności. Od dziś, 22 lipca 2010 r. ruszają bowiem zapisy na kolejne warsztaty organizowane przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

„Etyka w biznesie i elementy savoir-vivre'u” jest kursem odbywającym się w ramach cyklu szkoleń „Wakacje z karierą”, łączącym wiedzę teoretyczną z praktycznymi wskazówkami i zaleceniami. Szkolenie odbędzie się 29 lipca 2010 roku, od godz. 9.00 do 14.00, w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego. Spotkanie poprowadzi Katarzyna Więcek.

Sztuka profesjonalnego prezentowania siebie oraz reprezentowania firmy w kontaktach służbowych, stosowanie etykiety jako narzędzia osiągania osobistej przewagi w sytuacji konkurencyjnej to umiejętności, w nabyciu których szkolenie ma pomóc.

Udział w kursie jest bezpłatny. Warunkiem uczestnictwa jest telefoniczna rejestracja pod numerem telefonu (32) 359-20-32. Z powodu ograniczonej liczby miejsc, o udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń. W pierwszej kolejności przyjmowani będą studenci i absolwenci Uniwersytetu Śląskiego.

Harmonogram szkoleń „Wakacje z karierą”.