VIII edycja GIS Day na Uniwersytecie Śląskim

Zdjęcie: Wydział Nauk o Ziemi

W czwartek 17 listopada 2016 roku na Wydziale Nauk o Ziemi (Sosnowiec, ul. Będzińska 60) odbędzie się już VIII edycja GIS Day na Uniwersytecie Śląskim. GIS Day to coroczna międzynarodowa impreza skierowana do studentów, uczniów oraz użytkowników i entuzjastów Systemów Informacji Geograficznej (GIS). Organizowane wydarzenia mają formę otwartą – każdy może w nich bezpłatnie uczestniczyć, zarówno w charakterze słuchacza, widza, jak i prezentera (www.gisday.com).

W programie tegorocznej edycji, której organizatorami są Wydział Nauk o Ziemi, Centrum Studiów Polarnych, Śląskie Laboratorium GIS i Studenckie Koło Naukowe GIS, zaplanowano wykłady, warsztaty praktyczne i grę geocachingową, wystawę map i posterów oraz demonstracje technologii geoinformacyjnych.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: http://gisday.us.edu.pl.

Plakat promujący GIS Day 2016 na UŚ