23-25 kwietnia 2009 r. w Katowicach i Bielsku-Białej odbędzie się VII Ogólnopolski Festiwal Ekspresji Dziecięcej oraz VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa "Sztuka i edukacja, edukacja przez sztukę" współorganizowane przez Centrum Ekspresji Dziecięcej przy Bibliotece Śląskiej w Katowicach, Bibliotekę Śląską, i Wyższą Szkołę Administracji w Bielsku-Białej.

Partnerami imprezy będą Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Akademia Muzyczna w Katowicach, Śląska Wyższa Szkoła Zarządzania im. gen. Jerzego Ziętka, ING Bank Śląski, Business Consulting, TEGWE "Wszechnica". Honorowy patronat nad Festiwalem objęli: JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, Dyrektor Biblioteki Śląskiej prof. zw. dr hab. Jan Malicki i Prezydent Katowic Piotr Uszok.

Więcej informacji word

Program festiwalu word