VII edycja konferencji pt. „SpreadIT”

budynek Wydziału Prawa i Administracji UŚ

„SpreadIT” to jedna z największych w Polsce konferencji poświęconych szeroko rozumianym zagadnieniom informatycznym. Tegoroczna VII edycja odbędzie się 14 września 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji UŚ (Katowice, ul. Bankowa 11b). Wydarzenie zostało objęte patronatem honorowym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Celem konferencji jest popularyzacja zagadnień związanych z architekturą oprogramowania, tematyką GameDev i warsztatem programowania, a także budowanie społeczności IT na Śląsku. W programie zaplanowano trzy ścieżki tematyczne:

• Software Architecture – poświęconą m.in. budowaniu stabilnego oprogramowania,
  • GameDev – dotyczącą procesu powstawania zaawansowanych gier,
  • Software Craftsmanship – skupiającą się m.in. na temacie związanym z planowaniem kariery w branży IT.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: spreadit.pl.