VI Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa

Budynek Wydziału Prawa i Administracji

Od 28 lutego do 1 marca 2019 roku odbywać się będzie VI Międzynarodowa Konsumencka Konferencja Naukowa pt. „Dochodzenie roszczeń konsumenckich w praktyce. Nowy ład dla konsumentów” poświęcona prawom konsumenckim oraz kwestiom związanym z nowymi regulacjami prawnymi w tym zakresie. Uczestnicy będą mieć możliwość dyskusji na temat praktycznej i teoretycznej ochrony konsumentów, wymiany doświadczeń oraz podjęcia współpracy krajowej i zagranicznej.

Miejscem dwudniowych obrad będzie Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, (Katowice, ul. Bankowa 11B, aula nr 7) oraz w hotel Arena (Tychy, ul. gen. de Gaulle’a 8).

Organizatorami wydarzenia są: Wydział Prawa i Administracji UŚ, Stowarzyszenie Rzeczników Konsumentów oraz Fundacja Wydziału Prawa i Administracji UŚ „Facultas Iuridica”.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. dr hab. Andrzej Kowalczyk.

Szczegółowe informacje (pdf, 226 KB)

Plakat wydarzenia. Informacje o konferencji, w tle pióro leżące na biurku.