Inauguracja Targów Funduszy Europejskich w CINiBA

21 listopada 2011 r. w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej będą miały miejsce V Targi Funduszy Europejskich. O godz. 11.00 uroczystego otwarcia Targów dokona Adam Matusiewicz, marszałek województwa śląskiego. Uczestników powitają również JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz JM Rektor Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach prof. UE dr hab. Jan Pyka.

Podczas wydarzenia zaprezentowany zostanie projekt CINiBA – jedna z kluczowych inwestycji realizowanych w województwie śląskim.

W ramach Targów odbędzie się także konferencja pt. „Wyzwania rozwojowe województwa śląskiego w kontekście wdrażania funduszy europejskich”. W konferencji wezmą udział m.in.: Elżbieta Bieńkowska, minister rozwoju regionalnego i dr Jan Olbrycht, europoseł, członek komisji ds. rozwoju regionalnego.

O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Śląskie: trwają Targi Funduszy Europejskich ”. (22.11.2011).