facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

V Festiwal Psychoterapii „Psyche i Soma”

logo  Studenckiego Koła Psychoterapii i Treningu Psychologicznego UŚ

17 i 18 kwietnia 2018 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii w Katowicach odbywać się będzie, zorganizowany przez Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego UŚ, V Festiwal Psychoterapii „Psyche i Soma”. Głównym celem wydarzenia związanego z psychoterapią i poszerzaniem świadomości psychologicznej, jest zwrócenie uwagi na to, jak ważna w naszym zdrowiu jest równowaga pomiędzy sferą psychiczną a cielesną. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi: neuropsychologia, psychodietetyka, Terapia Akceptacji i Zaangażowania ACT oraz neurofeedback.

Festiwal ma charakter konferencji otwartej, na której pojawią się wystąpienia z praktycznym wykorzystaniem wiedzy oraz zajęcia warsztatowe. Wydarzenie adresowane jest do psychologów, pedagogów, studentów oraz wszystkich osób zainteresowanych wspomnianą tematyką. Udział w festiwalu jest bezpłatny, a zapisy obowiązują wyłącznie na warsztaty. Szczegółowe informacje dostępne są na Facebooku.

Harmonogram festiwalu (pdf, 59,4 kB)

plakat w kolorystyce niebiesko-czarnej promujący V festiwal psychoterapii. Na plakacie dwa ustawnione jeden nad drugim zwoje mózgowe. Nad tym u góry napis psyche, nad tym na dole - soma. Na plakacie znajdują się też logo organizatorow i podstawowe dane dot. wydarzenia