facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

UŚ na targach pracy i kariery „PulsHR Day”

dwójka studentów przeglądająca folder

15 listopada 2017 r. w godz. od 10.00 do 18.00 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywać się będą targi pracy i kariery „PulsHR Day”, w których uczestniczyć będzie Uniwersytet Śląski w Katowicach. Uczestnicy wydarzenia będą mogli zapoznać się ofertami pracy, staży i praktyk, a także porozmawiać z ekspertami do spraw wizerunku oraz konsultantami do spraw CV i rozwoju osobistego. W programie wydarzenia zaplanowano m. in. warsztaty:

• „Aplikuj z głową, czyli jak redagować CV odpowiednie do miejsca pracy?”,
  • „Jak Cię widzą, tak Ci płacą – jak dobrze wypaść na pierwszej rozmowie rekrutacyjnej i jak stworzyć odpowiedni zawodowy wizerunek?”,
  • „Mile widziane 5-cio letnie doświadczenie zawodowe – gdzie je zdobyć?”,
  • „Nowoczesne technologie, a rozmowa rekrutacyjna, czyli jak zwalczyć stres przed rozmową z rekruterem za pośrednictwem telefonu czy komunikatora?”,
  • „Przekuj pasję w biznes – od czego zacząć tworzenie własnej firmy?”,
  • „Etykieta rozmowy kwalifikacyjnej, czyli savoir vivre dla szukających pracy”,
  • „Zawód w kieszeni – czyli rynek pracy dla absolwentów”.

Gośćmi specjalnymi targów będą: Jakub B. Bączek – ekspert motywacji, trener mentalny, dr Mateusz Grzesiak – międzynarodowy trener i konsultant biznesu, Agnieszka Świst-Kamińska – style coach, doradca ds. wizerunku, cool hunterka, CEO, Szkoła Męskiego Stylu, Adrian Feliks – szef kuchni, właściciel, SPOON Adrian Feliks, Artur Rojek – muzyk, pomysłodawca i dyrektor artystyczny Off Festivalu, Klaudia Roksela – założycielka Gryfnie.com.

plakat z 2 dziewczynami i chłopakiem i napisem: Weź pracę w swoje ręce! Przyjdź na targi pracy 15 listopada 2017 roku Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: www.pulshr.pl/konferencje/targi-pulshr-day-2017.