facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

UŚ dołączył do akcji „Nakręć się i pomagaj z uśmiechem”

Do akcji społeczno-ekologicznej pt. „Nakręć się i pomagaj z uśmiechem” przyłączyło się ponad 85 placówek, w tym Uniwersytet Śląski w Katowicach.

Akcja, organizowana przez Fundację Pomocy Dzieciom „Pomagamy z uśmiechem”, polega na zbieraniu plastikowych nakrętek, które następnie odkupi firma recyklingowa, a pieniądze wpłacone zostaną na konto Fundacji. Wszystkie zebrane środki przeznaczone będą na pomoc potrzebującym dzieciom.

Zachęcamy społeczność akademicką do włączenia się w akcję. Pojemniki na nakrętki umieszczone zostały na wydziałach Uniwersytetu Śląskiego oraz w rektoracie.

Osoby zainteresowane włączeniem się do akcji w charakterze wolontariusza proszone są o zgłoszenie na adres e-mail: janusz.dec@pomagamyzusmiechem.pl. W treści e-maila należy umieścić klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw nr 133
poz.883)”.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie Fundacji Pomocy Dzieciom „Pomagamy z uśmiechem”.