facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

Nauka na wyciągnięcie ręki

Obszar nauk humanistycznych
Obszar nauk społecznych
Obszar nauk ścisłych
Obszar nauk przyrodniczych
Obszar nauk technicznych
Obszar sztuki

Obszar nauk technicznych

Stopy z pamięcią kształtu NiTi Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Kierownik projektu: prof. UŚ dr hab. Danuta Stróż z Zakładu Badań Strukturalnych   Badania nad nową generacją materiałów, wykazujących niekonwencjonalne właściwości Stopy z pamięcią kształtu NiTi Analiza obrazów tomograficznych oka Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Kierownicy projektu: dr inż. Robert Koprowski i prof. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel z Zakładu Komputerowych Systemów Biomedycznych    Dr inż. Robert Koprowski i prof. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel z Zakładu Komputerowych Systemów Biomedycznych Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach prowadzą projekt badawczy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Analiza obrazów tomograficznych...
Przełom w implantologii Obszar nauk technicznych Naukowcy z Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ, kontynuując wieloletnie badania nad różnorodnymi materiałami, realizują projekt naukowy pod nazwą „Produkcja stopów i wyrobów medycznych NiTi z pamięcią kształtu” Kolekcjoner „ust” Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Polska jest jednym z niewielu krajów, który regularnie stosuje badania cheiloskopijne w ekspertyzach kryminalistycznych Kolekcjoner „ust”
Implanty przyszłości Obszar nauk technicznych W Instytucie Nauki o Materiałach UŚ prowadzone są badania nad modyfikacją powierzchni biomateriałów.

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.