facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Nauka na wyciągnięcie ręki

Obszar nauk humanistycznych
Obszar nauk społecznych
Obszar nauk ścisłych
Obszar nauk przyrodniczych
Obszar nauk technicznych
Obszar sztuki

Obszar nauk technicznych

Stopy z pamięcią kształtu NiTi Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Kierownik projektu: prof. UŚ dr hab. Danuta Stróż z Zakładu Badań Strukturalnych   Badania nad nową generacją materiałów, wykazujących niekonwencjonalne właściwości Stopy z pamięcią kształtu NiTi Analiza obrazów tomograficznych oka Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Kierownicy projektu: dr inż. Robert Koprowski i prof. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel z Zakładu Komputerowych Systemów Biomedycznych    Dr inż. Robert Koprowski i prof. dr hab. inż. Zygmunt Wróbel z Zakładu Komputerowych Systemów Biomedycznych Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach prowadzą projekt badawczy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego pt. „Analiza obrazów tomograficznych...
Przełom w implantologii Obszar nauk technicznych Naukowcy z Wydziału Informatyki i Nauki o Materiałach UŚ, kontynuując wieloletnie badania nad różnorodnymi materiałami, realizują projekt naukowy pod nazwą „Produkcja stopów i wyrobów medycznych NiTi z pamięcią kształtu” Kolekcjoner „ust” Wydział Informatyki i Nauki o Materiałach Polska jest jednym z niewielu krajów, który regularnie stosuje badania cheiloskopijne w ekspertyzach kryminalistycznych Kolekcjoner „ust”
Implanty przyszłości Obszar nauk technicznych W Instytucie Nauki o Materiałach UŚ prowadzone są badania nad modyfikacją powierzchni biomateriałów.

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.