Uroczysty bal charytatywny „Bal z różą. Muzyczne stolice świata”

2 lutego 2013 roku o godz. 19.00 w Dworku pod Lipami (Katowice, plac Pod Lipami 1) odbędzie się uroczysty bal charytatywny „Bal z różą. Muzyczne stolice świata”, na który zapraszają: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prezes Zarządu Stowarzyszenia Absolwentów UŚ Tadeusz Donocik oraz wiceprezes Fundacji „Uśmiech Dzieciom” Miłosz Omastka. Oprawę muzyczną balu zapewnią Sweet Combo. Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez: TVP Katowice, „Gazetę Wyborczą” oraz miesięcznik „Europerspektywy”.

Podczas balu zostanie przeprowadzona licytacja prac artystów z Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Prace wystawione na aukcję można zobaczyć na stronie www.us.edu.pl/aukcja-charytatywna. Dochód z balu zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji „Uśmiech Dzieciom”.

Szczegółowe informacje dotyczące rezerwacji miejsc można uzyskać pod nr. tel. 32 359 19 80.

Patronat medialny:

O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Na balu z różą uzbierano 15 tys. zł dla dzieci”. (03.02.2013).