Wręczenie dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej

10 grudnia 2014 r. od godz. 9.00 do 11.00 i od godz. 12.00 do 14.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (aula im. Kazimierza Lepszego) odbywać będą się uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów oraz Ministra Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2014/2015.

Wykład okolicznościowy pt. „Edukacja u stóp Kilimandżaro – życie i edukacja Masajów” wygłosi dr Anna Watoła z Wydziału Pedagogiki i Psychologii UŚ.

Dyplomy odbiorą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: z Chorzowa, Katowic, Piekar Śląskich, Siemianowic Śląskich, Świętochłowic, Bytomia, Gliwic, Zabrza, Tychów, powiatu bieruńsko-lędzińskiego, gliwickiego oraz tarnogórskiego.