Uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów

28 listopada 2014 r. od godz. 9.00 do 11.00 i od godz. 12.00 do 14.00 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (aula im. Kazimierza Lepszego) odbywać będą się uroczystości wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2014/2015.

W programie spotkania przewidziano wystąpienia: prorektora ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. dr. hab. Andrzeja Kowalczyka, śląskiego kuratora oświaty mgr. Stanisława Fabera oraz zaproszonych gości. Wykład okolicznościowy pt. „Miejsce z ognia i ciemności” wygłosi dr Jacek Kurek.

Dyplomy odbiorą uczniowie szkół ponadgimnazjalnych: z Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Sosnowca, Mysłowic, powiatu będzińskiego, Jastrzębia Zdroju, Rybnika, Żor, Rudy Śląskiej oraz powiatów: mikołowskiego, raciborskiego, rybnickiego i wodzisławskiego.