Uroczystość wręczenia nagród w konkursie StRUŚ

20 lutego 2013 r. o godz. 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się uroczyste ogłoszenie wyników konkursu StRUŚ.

Od 22 stycznia do 8 lutego 2013 r. można było oddawać głosy na filmy nadesłane na konkurs, zorganizowany w ramach plebiscytu studenckiego ruchu naukowego StRUŚ. Przedsięwzięcie zostało przygotowane przez Biuro Wsparcia Studenta przy współpracy Telewizji internetowej Uniwersytetu Śląskiego, studenckiego serwisu rozwoju „Więc Jestem!” i Studenckie Studio Radiowe „Egida”. Miało ono na celu stworzenie studenckim kołom możliwości zaprezentowania się szerszej publiczności. Do konkursu zgłosiło się dwanaście kół. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają nagrody o łącznej wartości 3 tys. zł, które będą mogli przeznaczyć na dalszą działalność. W wydarzeniu udział wezmą prorektor ds. kształcenia i studentów prof. UŚ dr. hab. Ryszard Koziołek oraz prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny.