Uroczystość wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji

15 stycznia 2011 r. w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu odbędzie się uroczystość wręczenia Laurów Umiejętności i Kompetencji – nagród przyznawanych wyróżniającym się firmom, organizacjom i instytucjom oraz wybitnym przedstawicielom nauki, oświaty, kultury i sztuki.

Diamentowy Laur Umiejętności i Kompetencji odbierze wybitny polski reżyser prof. zw. Krzysztof Zanussi, wykładowca Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Platynowy Laur „Ambasador Spraw Polskich” przyznany został prof. UŚ dr hab. Krystynie Doktorowicz, dziekanowi Wydziału Radia i Telewizji im. Krzysztofa Kieślowskiego UŚ oraz kierowanemu przez nią Wydziałowi.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnią: Zbigniew Wodecki, Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz. Galę poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Organizatorem uroczystości jest Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.

W wydarzeniu udział weźmie JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś.

Więcej informacji...

Wręczenie laurów umiejętności i kompetencji”  w Polskim Radio Katowice dn. 15.01.2011 r.