Uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom Uniwersytetu Śląskiego

dyplomy

30 listopada 2010 r. (wtorek) o godz. 15.00 w auli im. Kazimierza Lepszego w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2009/2010.

Gościem honorowym uroczystości będzie Renata Przemyk, piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów, absolwentka Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego.

W uroczystości udział wezmą: JM Rektor UŚ prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś, prorektor ds. studenckich, promocji i współpracy z zagranicą prof. dr hab. Barbara Kożusznik, prorektor ds. nauki i współpracy z gospodarką prof. UŚ dr hab. Andrzej Kowalczyk oraz prorektor ds. kształcenia prof. UŚ dr hab. Czesław Martysz.

Do udziału w uroczystości, obok wyróżnionych absolwentów, zaproszeni są również członkowie ich rodzin, przyjaciele, przedstawiciele władz miast uniwersyteckich, regionu i wymiaru sprawiedliwości, związani z Uniwersytetem Śląskim pracodawcy oraz przedsiębiorcy.