Uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom

26 listopada 2009 r. (czwartek) o godz. 15.00 w auli Kazimierza Lepszego w budynku rektoratu Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach (ul. Bankowa 12) odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów najlepszym absolwentom, którzy ukończyli studia w roku akademickim 2008/2009.

Gościem honorowym był dziennikarz, felietonista, krytyk filmowy i satyryk Michał Ogórek - absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Do udziału w uroczystości, obok wyróżnionych, zaproszeni zostali członkowie ich rodzin, a także przedstawiciele władz miast uniwersyteckich i władz regionu, przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości, związani z Uniwersytetem Śląskim pracodawcy i przedsiębiorcy, a także przyjaciele uczelni.