Uroczyste zakończenie Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego

11 maja 2011 r. o godz. 16.30 na Wydziale Filologicznym UŚ w Katowicach odbędzie się uroczyste zakończenie Podyplomowych Studiów Kwalifikacyjnych Nauczania Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego, prowadzonych przez Szkołę Języka i Kultury Polskiej UŚ. Podczas uroczystości słuchacze otrzymają świadectwa ukończenia Studiów.

Absolwenci w czasie trzech semestrów nauki zyskali kwalifikacje niezbędne do nauczania języka polskiego jako obcego.

Świadectwa wręczą: prof. UŚ dr hab. Jolanta Tambor, dyrektor Szkoły Języka i Kultury Polskiej i dr Aleksandra Achtelik, kierownik Studiów.