Uroczyste spotkanie Loży Katowickiej Business Centre Clubu

Śląska gospodarka była głównym tematem uroczystego spotkania Loży Katowickiej Business Centre Clubu, które odbyło się w środę 16 marca 2016 roku w Górnośląskim Parku Przemysłowym w Katowicach. W spotkaniu połączonym z wręczeniem medalu pamiątkowego z okazji 250. rocznicy ustanowienia Orderu św. Stanisława Biskupa Męczennika udział wziął JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś. Gościem honorowym był wojewoda śląski.

Business Centre Club jest prestiżowym klubem przedsiębiorców i największą w kraju organizacją indywidualnych pracodawców. Do BCC należą międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe, ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci, szkoły wyższe, koncerny wydawnicze i znane kancelarie prawne.