Umowa o współpracy między UŚ a Polskim Radiem – Regionalną Rozgłośnią w Katowicach „Radio Katowice” SA

18 grudnia 2013 r. o godz. 9.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (Katowice, ul. Bankowa 12, sala 24) odbędzie się podpisanie umowy o współpracy pomiędzy Uniwersytetem Śląskim a Polskim Radiem – Regionalną Rozgłośnią w Katowicach „Radio Katowice” SA.

Przedmiotem umowy jest m.in.: pierwszeństwo studentów UŚ w praktykach w „Radiu Katowice”, wynajem studiów emisyjnych i nagraniowych na zajęcia dydaktyczne, wsparcie merytoryczne Studenckiego Studia Radiowego „Egida” oraz możliwość prowadzenia badań naukowych związanych z funkcjonowaniem rozgłośni.

Umowę o współpracy  podpiszą JM Rektor Uniwersytetu Śląskiego prof. zw. dr hab. Wiesław Banyś oraz prezes zarządu Polskiego Radia – Regionalnej Rozgłośni w Katowicach „Radio Katowice” SA Henryk Grzonka.