facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Uczestnicy International Staff Week z wizytą na Uniwersytecie Śląskim

Logo Silesian Universities Network: litery tworzące napis: SUN

W środę 18 października 2017 roku Uniwersytet Śląski będzie gościć przedstawicieli osiemnastu uczelni zagranicznych, którzy są uczestnikami organizowanego przez Politechnikę Śląską International Staff Week. Gości przywita Jarosław Gąsior, uczelniany koordynator programu Erasmus+. Spotkanie będzie okazją do zaprezentowania potencjału Uniwersytetu Śląskiego i określenia możliwych form współpracy. Uczestnicy wydarzenia wezmą udział ponadto w pokazowej lekcji języka polskiego, którą poprowadzi Magdalena Knapik ze Szkoły Języka i Kultury Polskiej, będą mogli zwiedzić również Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką.

Spotkanie organizowane jest w ramach Konsorcjum Śląskich Uczelni Publicznych (Silesian Universities Network, SUN). W International Staff Week uczestniczą zarówno pracownicy naukowi, jak i osoby odpowiedzialne za współpracę z zagranicą w uczelniach uczestniczących w programie Erasmus+.