Uczestnicy International Staff Week z wizytą na Uniwersytecie Śląskim

logo Konsorcjum Śląskich Uczelni Publicznych    14 kwietnia 2016 r. Uniwersytet Śląski będzie gościł uczestników International Staff Week zorganizowanego przez Politechnikę Śląską. W programie wizyty zaplanowano: spotkanie z prorektorem ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr. hab. prof. UŚ Mirosławem Nakoniecznym, prezentację dotyczącą uczelni, zwiedzanie Centrum Informacji Naukowej i Bibliotekę Akademicką, a także Strefę Kultury. Zagraniczni goście wezmą ponadto udział w pokazowej lekcji języka polskiego, którą poprowadzi mgr Magdalena Knapik ze Szkoły Języka i Kultury Polskiej oraz w sesji „Intercultural experience – what does it mean?” prowadzonej przez dr Agnieszkę Tambor i mgr Joannę Laskowską.

Wizyta zorganizowana jest w ramach współpracy uczelni realizowanej pod szyldem Konsorcjum Śląskich Uczelni Publicznych (Silesian Universities Network).