facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

„TVN Poławiacze Pereł”

Uniwersytet Śląski w Katowicach rozpoczyna współpracę z telewizją TVN w ramach programu „TVN Poławiacze Pereł”, którego celem jest dotarcie do utalentowanych studentów kierunków społecznych i ekonomicznych, ze szczególnym uwzględnieniem dziennikarstwa. 12 marca 2012 r. o godz. 13.30 w auli im. Kazimierza Popiołka na Wydziale Nauk Społecznych UŚ odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla studentów zainteresowanych uczestnictwem w tym programie. Gościem spotkania będzie redaktor naczelny „Faktów” TVN Kamil Durczok.

Dzięki programowi „TVN Poławiacze Pereł” studenci będą mieli okazję zapoznać się z praktyczną stroną pracy w mediach. Na najlepszych uczestników czekają staże m.in. w redakcji „Faktów” TVN oraz działach biznesowych, a w dalszej perspektywie – możliwość kontynuowania kariery w telewizji.

W ramach programu odbędą się cztery otwarte spotkania z najlepszymi i najpopularniejszymi dziennikarzami telewizji TVN.

 


 


O wydarzeniu napisał portal Gazeta.pl w artykule pt. „Kamil Durczok szuka w Katowicach praktykantów do "Faktów" ”. (08.03.2011).

O wydarzeniu napisał „Dziennik Zachodni” w artykule pt. „TVN szuka utalentowanych studentów na Uniwersytecie Śląskim”. (08.03.2012)

O wydarzeniu napisał serwis „InSilesia.pl” w artykule pt. „UŚ wyłowi perły we współpracy z TVN ”. (08.03.2012).

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.