Turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Ośrodka Dydaktycznego UŚ

12 kwietnia 2011 r. o godz. 9.00 w hali sportowej w Rybniku-Niedobczycach rozpoczął się turniej piłki nożnej o Mistrzostwo Ośrodka Dydaktycznego UŚ. Organizatorami imprezy byli: Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Koło Sportowe Ośrodka Dydaktycznego w Rybniku.

Do turnieju zgłosiło się 6 zespołów. Do pierwszej czwórki Mistrzostw zakwalifikowały sie następujące zespoły: Politologia I rok, Politologia III rok, Historia I rok i Politologia absolwenci.
W wielkim finale ostatecznie zagrali: obrońca tytułu Politologia III i Politologia I. Po zaciętej rywalizacji Politologia I rok wygrała 3:2 i tym samym została Mistrzem Ośrodka w piłce nożnej w roku akademickim 2010/2011.

Najlepszym strzelcem turnieju okazał sie Artur Bujnowski z Politologii absolwenci a najlepszym bramkarzem Marcin Majwald z Politologii I rok.

Mistrzowie rybnickiego Ośrodka: zespół studentów I roku politologii
(skład: Marcin Majwald, Tomasz Gąsiorek, Jacek Sadlik, Krzysztof Kałuża,
Mateusz Forajter, Piotr Sikora, Kamil Górecki, Tomasz Wojtaszek)

Zespół studentów I roku historii