facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Turniej jubileuszowy w piłce siatkowej

Piłka do siatkówki

We wtorek 12 grudnia 2017 roku na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego rozegrany został finał turnieju w piłce siatkowej, zorganizowany w ramach obchodów jubileuszu 50-lecia Uniwersytetu Śląskiego przez mgr Halinę Makuch ze Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UŚ.

Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. W finale turnieju zespół „Dziki po żołędziach” pokonał drużynę „Janusze i Grażyny”.

Nagrody ufundowali: Samorząd Studencki Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu oraz Akademicki Związek Sportowy UŚ.

Zdjęcie drużyny "Dziki po żołędziach"Zdjęcie drużyny "Janusze i Grażyny"
W finale turnieju siatkówki zmierzyły się drużyny: „Dziki po żołędziach” oraz „Janusze i Grażyny”
Fot. Magdalena Ryl