facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Trzeci etap konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”

Logo konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016"

Rozpoczął się kolejny etap konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016”, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie regionalnych firm, organizacji, stowarzyszeń i innych instytucji oferujących praktyki lub staże o wysokim standardzie oraz walorze edukacyjnym dla studentów.

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym etapie studenci, absolwenci i pracodawcy zgłosili łącznie 41 firm i instytucji z województwa śląskiego. W drugim etapie uczestnicy wypełniali kwestionariusze ankiet, opisując oferowane przez siebie praktyki i otrzymując tym samym punkty. 15 podmiotów gospodarczych z najwyższym punktowym wynikiem zakwalifikowało się do trzeciego etapu, w ramach którego wyłonionieni zostaną zwycięzcy konkursu w wyniku głosowania przeprowadzonego wśród internautów.

Trójka laureatów oraz laureat kapituły zostaną nagrodzeni 23 lutego.

Organizatorami plebiscytu są Uniwersytet Śląski oraz „Dziennik Zachodni”.

Szczegółowe informacje oraz regulamin plebiscytu dostępne są na stronie internetowej: www.dziennikzachodni.pl.

Plakat konkursu „Praktykodawca Roku Województwa Śląskiego 2016” z obrazkiem tarczy i napisem "Praktyka czyni mistrza"