Treningi psychologiczne podczas Festiwalu Nauki 2010

FN2010

W poniedziałek 26 kwietnia 2010 r. w ramach 6. Studenckiego Festiwalu Nauki na Wydziale Pedagogiki i Psychologii będą miały miejsce warsztaty: metod efektywnego zapamiętywania oraz skutecznego przekazu. Organizatorem obu szkoleń jest Studenckie Koło Psychoterapii i Treningu Psychologicznego działające przy Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego.

O godz. 10.00, podczas warsztatu pt. „Metody efektywnego zapamiętywania”, będzie można poznać techniki zapamiętywania oraz sposoby szybkiego uczenia się.
Natomiast w trakcie kursu pt. „Od Sokratesa do Cialdiniego. Jak mówić, żeby zostać zapamiętanym?” organizatorzy będą zdradzać tajniki efektywnego przekazu informacji. Szkolenie zostało zaplanowane na godz. 15.00.

Studenckie Koło Naukowe Seksuologii jest organizatorem dwóch kolejnych spotkań. O godz. 8.00 rozpocznie się spotkanie pt. „Wszyscy chcą kochać, czyli o życiu społecznym i seksualnym osób transseksualnych”, warsztaty dotyczące zaburzeń seksualnych, zaplanowane na godz. 14.00, to kolejny punkt programu.