facebook twitter instagram issuu linkedin research gate youtube ustv

TechMine Startups ver.7: przedsiębiorczość innowacyjna

Już po raz siódmy 15 stycznia 2014 r. o godz. 16.00 w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się spotkanie innowacyjnych przedsiębiorców – TechMine Startups. Podczas spotkania Grzegorz Sperczyński (eFund SA) zapozna uczestników z metodami wycen firm na wczesnym etapie rozwoju, zwłaszcza w kontekście negocjacji z inwestorem. Krystian Piećko (piLab SA) będzie mówić o swoich doświadczeniach z rozwojem firmy i wprowadzaniem jej na NewConnect. Natomiast Jarosław Czaja (Future Processing sp. z o.o.) opowie o tym, jak zaczynając od wizji firmy przyjaznej pracownikom zbudował przedsiębiorstwo zatrudniające ponad 500 ludzi i realizujące zlecenia programistyczne na całym świecie.

Po części prelekcyjnej odbędzie się panel dyskusyjny z udziałem inwestorów Wojciecha Szapiela (Polish Investment Fund sp. z o.o.) i Grzegorza Sperczyńskiego (eFund SA). Będzie on okazją do rozmowy na temat inwestowania w innowacyjne firmy. Moderatorem dyskusji będzie Łukasz Zjawiński (TechMine sp. z o.o.).

Pod koniec części oficjalnej odbędzie się spotkanie, podczas którego firmy będą miały okazję zaprezentować się przed inwestorami i publicznością. Chęć wystąpienia należy zgłosić przez formularz na stronie konferencji.

Spotkania TechMine odbywają się od 2011 roku z inicjatywy Łukasza Zjawińskiego, który organizuje szereg inicjatyw pod marką TechMine. Celem TechMine jest tworzenie ekosystemu przepływu wiedzy, doświadczenia i kontaktów oraz rozwój nowych przedsięwzięć.

W poprzednich odsłonach konferencji udział wzięło blisko 1000 uczestników, wśród których znajdowali się głównie przedsiębiorcy oraz inwestorzy. Firmy miały okazję zaprezentować się przed inwestorami, a uczestnicy mieli możliwość nawiązywania nowych kontaktów. Konferencje są okazją do rozmów o biznesie w kontekście technologii i innowacji.

Więcej informacji oraz agenda spotkania dostępne są na stronie http://startups.techmine.pl. Rejestracja uczestników odbywa się poprzez formularz na stronie http://startups.techmine.pl/rejestracja. Udział jest bezpłatny.

 

Skróty

Copyright © 2001-2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.