facebook twitter instagram issuu linkedin google+ research gate youtube ustv

Uniwersytet Śląski

Uniwersytet Śląski w programie Kierunki Zamawiane

W ramach programu Uniwersytet Śląski otrzyma środki finansowe z funduszy strukturalnych na zwiększenie liczby absolwentów na następujących kierunkach o kluczowym znaczeniu dla gospodarki opartej na wiedzy:

Spotkanie pt. „Nieoczekiwane powroty Gustawa Morcinka”

CINiBA

22 stycznia 2018 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej rozpocznie się spotkanie pt. „Nieoczekiwane powroty Gustawa Morcinka”, w którym udział wezmą: prof. dr hab. Helena Synowiec, dr hab. Danuta Krzyżyk, dr hab. Katarzyna Tałuć, dr hab.

Spotkanie dot. programu „Corporate Readiness Certificate”

dwoje studentów: trzymająca książki dziewczyna i mający ręce w kieszeni chłopak

W środę 24 stycznia 2018 roku w godz. od 12.00 do 13.00 w Studenckiej Strefie Aktywności w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach odbędzie się spotkanie dot. prestiżowego programu „Corporate Readiness Certificate”, który realizowany będzie w semestrze letnim 2018 roku.

Konferencja pt. „Wypatrywanie. Filozoficzne aspekty języka, literatury i edukacji”

CINiBA

12 marca 2018 roku w Centrum Informacji Naukowej i Bibliotece Akademickiej w Katowicach odbędzie się ogólnopolska konferencja naukowa pt. „Wypatrywanie.  Filozoficzne aspekty języka, literatury i edukacji”.

Gender Studies in Theory and Practice

url do własnej strony konferencji: 
http://wiseplace.pl/konferencja2.html
miejsce konferencji: 
konferencja internetowa

University of Silesia in Katowice and Wiseplace sp. z o.o. invite you to participate in interdisciplinary online conference „Gender Studies in Theory and Practice” (june 11–13, 2018).

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Spółka Akademicka Wiseplace sp. z o.o. zapraszają do udziału w interdyscyplinarnej konferencji internetowej „Gender Studies in Theory and Practice” (11–13 czerwca 2018 roku). 

IN ENGLISH

The aim of the conference:

Data konferencji: 
11 Czerwiec 2018 10:00 - 13 Czerwiec 2018 16:00

Pierwszy Kongres Nauk Społecznych w Internecie

url do własnej strony konferencji: 
http://wiseplace.pl/konferencja3.html
miejsce konferencji: 
konferencja internetowa

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Spółka Akademicka Wiseplace sp. z o.o. organizują pierwszy Kongres Nauk Społecznych w Internecie. Konferencja internetowa odbywać będzie się od 25 do 27 kwietnia 2018 roku. 

Szeroka tematyka spotkania stwarza okazję do wymiany doświadczeń przedstawicieli wszystkich środowisk uczestniczących w wydarzeniu, a także poszerzania współpracy pomiędzy reprezentantami świata nauki, instytucji oraz przedsiębiorcami.

Data konferencji: 
25 Kwiecień 2018 10:00 - 27 Kwiecień 2018 16:00

„Człowiek i jego zdrowie”

url do własnej strony konferencji: 
http://wiseplace.pl/konferencja8.html
miejsce konferencji: 
konferencja internetowa

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Spółka Akademicka Wiseplace sp. z o.o. organizują konferencję internetową pt. „Człowiek i jego zdrowie”, która odbywać będzie się od 26 do 28 marca 2018 roku.

Spotkanie będzie okazją do podjęcia interdyscyplinarnych rozważań oscylujących wokół szeroko rozumianej tematyki zdrowia. Wymiana opinii i wiedzy przedstawicieli różnych dyscyplin naukowych ma sprzyjać  wypracowaniu wspólnych metod działania wszystkich podmiotów bezpośrednio i pośrednio związanych ze wskazaną tematyką.

Data konferencji: 
26 Marzec 2018 10:00 - 28 Marzec 2018 16:00

Młodzi naukowcy – badania, zainteresowania, pasje

url do własnej strony konferencji: 
http://wiseplace.pl/konferencja4.html
miejsce konferencji: 
konferencja internetowa

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Spółka Akademicka Wiseplace sp. z o.o. organizują konferencję internetową pt. „Młodzi naukowcy – badania, zainteresowania, pasje”. Spotkanie odbywać będzie się od 26 do 28 lutego 2018 roku. 

Data konferencji: 
26 Luty 2018 10:00 - 28 Luty 2018 16:00

Akcja „CINiBA nocą naładuje mocą”

Grafika promująca akcję, zawiera logo CINiBA

W czasie zimowej sesji egzaminacyjnej Centrum Informacji Naukowej i Biblioteka Akademicka wydłuża czas pracy. Przygotowujący się do egzaminów studenci mogą swobodnie korzystać ze zbiorów i fachowej porady bibliotekarzy, a także z przestrzeni biblioteki, w której można się spokojnie pouczyć.

Od 29 stycznia do 9 lutego 2018 roku CINiBA będzie otwarta do godziny 23.00, natomiast w sobotę 3 lutego – do godz. 20.00.

Zbiory dostępne są dla wszystkich, a korzystanie z nich na miejscu nie wymaga posiadania karty bibliotecznej.

Informacje organizacyjne:

Skróty

Biuletyn Informacji Publicznej
Copyright © 2001-2018
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Wszelkie prawa zastrzeżone.