Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo 2020

logo targów REHexpo

29 i 30 maja 2020 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbywać się będą Targi Rehabilitacji i Sprzętu Rehabilitacyjnego REHexpo. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Wydział Inżynierii Biomedycznej Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

Celem targów jest wymiana doświadczeń oraz istotnych branżowych informacji, a także prezentacja produktów i nowych rozwiązań w zakresie profilaktyki, diagnozowania i leczenia w dziedzinach fizjoterapii, osteopatii, medycyny fizykalnej, inżynierii biomedycznej oraz lecznictwa uzdrowiskowego.

Wydarzenie skierowane jest między innymi do specjalistów ze służby zdrowia, opieki oraz profilaktyki zdrowotnej, w tym lekarzy, fizjoterapeutów, masażystów i dietetyków, a także do inżynierów związanych z dziedzinami medycyny, właścicieli gabinetów, placówek rehabilitacyjnych, szpitali, ośrodków uzdrowiskowych, pracowników organizacji, stowarzyszeń, fundacji oraz osób niepełnosprawnych i ich opiekunów.