Targi Książki 2011 - spotkanie organizacyjne

Uniwersytet Śląski w Katowicach oraz Expo Silesia Sp. z o.o. podpisali porozumienie o współpracy w zakresie organizacji targów książki na Śląsku oraz podejmowania wspólnych inicjatyw wpływających na aktywizację społeczeństwa i rozwój ekonomiczny regionu.

20 grudnia 2010 r. o godz. 10.30 w rektoracie Uniwersytetu Śląskiego (sala 29) odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne Targów Książki 2011. Uczelnia obejmie patronat merytoryczny nad targami, a także zorganizuje na terenie swoich jednostek szereg wydarzeń towarzyszących, m.in.: konferencje naukowe, spotkania z autorami oraz warsztaty dla studentów i osób zainteresowanych.

W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele władz rektorskich, dziekańskich oraz reprezentanci Expo Silesia Sp. z o.o.