Targi edukacyjne Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2013 z udziałem prorektora dr. hab. M. Nakoniecznego

Wybierz dobry kierunek

Od 11 do 13 kwietnia 2013 r. Uniwersytet Śląski uczestniczyć będzie w targach edukacyjnych Kazakhstan International Exhibition Education and Career 2013. Oferta edukacyjna uczelni będzie prezentowana na stoisku narodowym w ramach kampanii „Ready, Study, Go! Poland!”.

Uniwersytet reprezentować będzie prorektor ds. umiędzynarodowienia, współpracy z otoczeniem i promocji dr hab. Mirosław Nakonieczny oraz mgr Agnieszka Tambor z Katedry Międzynarodowych Studiów Polskich. Delegacja Uniwersytetu Śląskiego odwiedzi również uczelnię partnerską – Uniwersytet Stosunków Międzynarodowych i Języków Obcych im. Abyłaj Khana, gdzie prorektor dr hab. Mirosław Nakonieczny wygłosi wykład pt. „Apollo butterfly – underestimate treasure of our nature”. Natomiast mgr Agnieszka Tambor poprowadzi zajęcia z języka polskiego oraz weźmie udział w naukowo-dydaktycznym spotkaniu roboczym ze studentami kazachskimi pt. „Obraz Polaka w Kazachstanie, obraz Kazacha w Polsce”.