Szybkie Nocne Powtórki Maturalne

Od 23 do 26 kwietnia 2019 roku Uniwersytet Śląski Maturzystów organizuje Szybkie Nocne Powtórki Maturalne. W trakcie trzygodzinnych wykładów uczniowie powtórzą najtrudniejsze lub najczęściej pojawiające się w arkuszach zadania maturalne.

Maturzyści będą mogli wziąć udział w warsztatach: z języka polskiego z części ustnej i pisemnej, matematyki na poziomie podstawowym i rozszerzonym, historii, wiedzy o społeczeństwie, biologii oraz chemii.

Zajęcia z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych i materiałów multimedialnych poprowadzą wykładowcy Uniwersytetu Śląskiego oraz doświadczeni nauczyciele. Jeden blok Szybkich Nocnych Powtórek Maturalnych kosztuje od 20 do 35 zł, w zależności od przedmiotu i czasu trwania bloku.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronach: maturzysta.us.edu.pl oraz https://www.facebook.com/events/2332211543669440/.